V roce 2004 se poprvé objevily zprávy o skutečném léčitelském zázraku: diamantové vodě. O co se jedná?

 

 

 

Diamantová voda má být léčivá, průzračně čistá tekutina lahodné chuti a téměř zázračných vlastností. Přišla prý jako dar naší planetě, kterou má uzdravit a zregenerovat, protože je již velmi znečištěna. Aby se mohla naše Země skutečně očistit, je potřebné, aby se Diamantová voda co nejvíce rozšiřovala mezi lidmi a dostávala se dál do řek, jezer a moří. Nyní se prý používá již ve více než 60 zemích světa.

Diamantová voda je prý na velmi vysoké energetické a duchovní úrovni, a pokud ji pijete jako nápoj, můžete do ní vložit přání, na která právě myslíme. Její vlastnosti se nemění jakýmkoliv procesem, vařením, nebo zmrznutím. 

Do ČR se tato voda dostala z Francie a její horlivou propagátorkou se od počátku stala jistá Alena Horká. Diamantová voda se šíří zdarma. Jak se vyrábí? Jednoduše – přiblížíte nádobu s Diamantovou vodou k nádobě s obyčejnou vodou a je to. Nebo malé množství Diamantové vody vlijete do velkého množství obyčejné vody a výsledek je totožný. 

Jiný způsob výroby Diamantové vody ukázal v roce 2005 na valné hromadě ČePeS slovenský psychotronik Andrej Sándor. Zatímco jedna žena držela v ruce kousek turmalínu a přiblížila jej k láhvi vody (v tomto případě šlo o minerálku v plastikové láhvi), pan Sándor všem ukázal z několikametrové vzdálenosti, jak mu jeho virgule "ukazuje" - "přeskočení informace" z polodrahokamu do minerálky a vznik diamantové vody (resp. diamantové minerálky)! Přeskočí prý jen ze vzdálenosti 5 cm. Tuto kašpařinu si někteří i fotografovali!

Skutečně revoluční je návod, jak „zdiamantit“ vodu na WC: do nádržky se umístí lahvička s Diamantovou vodou. Přitékající voda je s touto vodou dostatečně dlouho, a stává se z ní tedy rovněž diamantová. Při každém spláchnutí WC splachujete již kompletní diamantovou vodou. Sláva! Ta se tak dostává do kanalizace a ovlivňuje další masy vod v řekách a mořích. Je tedy otázkou času, až veškerá voda na Zemi bude Diamantová. 

A tak brzy pobíhali po světě nadšenci a lili Diamantovou vodu do všeho, co se jim namanulo. Jeden z čtenářů stránek o Diamantové vodě zde vyjádřil i značné rozčilení nad tím, že načapal na svém pozemku párek blbečků, lijících mu cosi do studně, pod záminkou, že jde o Diamantovou vodu. Zbytek této tekutiny dal na rozbor a zjistil, že jde o značně znečištěnou břečku.

To ovšem nekritické nadšence nemůže zastavit. Sugesce vesele funguje a tak prý přicházejí samé příznivé zprávy od uživatelů diamantové vody, kteří sdělují, co všechno jim diamantová voda už pomohla vyléčit, nebo jak s touto vodou čistí znečištěné rybníky a vodní zdroje ve svém okolí. Můžeme být tedy spokojeni, a pokud ve své obci nemáte čističku odpadních vod, nezoufejte – stačí pár kapek Diamantové vody a vše je v pořádku. 

A tak příznivci Diamantové vody s Alenou Horkou v čele (známou to propagátorkou všeho záhadného, která se s paranormálními jevy setkává na každém kroku, o čemž svědčí její kniha „Mé setkání s Michaelem Jacksonem a další události“) rozlévají diamantovou vodu po světě a propagují její „záhadné“ vlastnosti.

Uživatele prý nemá znepokojit, že se na počátku pití objeví nepříjemné reakce organismu, voda je prý velmi silná a rýma nebo bolesti v krku je jen známka toho, že se tělo začíná čistit a odstartoval se ozdravný proces. Vše se časem prý znormalizuje. 

Zatímco normální člověk se nutně po takovém sdělení zhrozí, jaké bakterie se asi zmnožily v neustále předávané a importované vodě odkudsi z Francie či kdoví odkud, příznivce diamantové vody to neznepokojuje. Dál melou nesmysly o uzdravení celé naší planety...

Viz :

 

***

Líbil se vám článek a celý web?

Podpořte, prosím, badatele, autory a překladatele jakoukoli částkou na účet: SBERBANK, č. ú. 4211013926/6800, variabilní symbol článku je 451