Možná jste to již viděli, hlavně na zahraničních webech, zabývajících se konspiračním šílenstvím. Někteří lidé nosí alobalové čapky, vytvarované podle jejich hlavy, některé i s anténami. Proč je nosí?

 

 

Názory se, jako obvykle, v konspirátorských kruzích různí. Buď chrání mozek před zářením z mobilních telefonů, nebo před jakýmkoliv zářením,  a nebo před ovlivňováním vládou a jejích všudypřítomných telepatických zářičů. A nebo všechno dohromady. Stačí si vybrat, a nebo i vytvořit další teorii. Konspirátorská scéna vstřebá všechno…

Vědci z Masachussetts Institute of Technology (MIT) prokázali už před 12 lety, že tyto fóliové helmy nejen že nechrání před elektromagnetickými vlnami, ale dokonce je i zesilují… (1)

Čtyři inženýři MIT v roce 2005 otestovali tři typy helem: klasický půlkulový, Fez (komolý kužel) a špičatý - kuželovitý.

Použili dvojitou vrstvu hliníkové fólie pro každý typ helem.

Zjistili, že všechny přilby zmírňují invazivní rádiové vlny, přicházející z vnějšího zdroje do lebky, ale některé frekvence jsou zesíleny.

Právě ty se shodují s těmi, které jsou vyhrazeny pro radiolokační a komunikační satelity vládou Spojených států, kromě mobilních telefonů.

Autoři ironicky varovali, že "statistické důkazy naznačují, že použití těchto přileb může skutečně zesilovat invazivní schopnost vlády", a varovali, že Bílý dům asi záměrně vyvolal toto "šílenství, které vedlo k používání takových čepiček, aby lépe mohl ovlivňovat své obyvatele…“ Vždyť frekvence mobilních telefonů jsou v rukou nadnárodních společností.

"Doufáme, že tato zpráva podpoří paranoidní komunitu k vývoji lepších dizajnů helem, aby se zabránilo vládnímu spiknutí," řekli v závěru své práce. :-)

Odkazy:

(1) Ali Rahimi, Ben Recht, Jason Taylor, Noah Vawter: On the Effectiveness of Aluminium Foil Helmets: An Empirical Study. 17.2.2005. Internet: http://www.keysduplicated.com/~ali/helmet/


***
Líbil se vám článek a celý web? Podpořte, prosím, badatele, autory a překladatele jakoukoli částkou na účet: SBERBANK, č. ú. 4211013926/6800, variabilní symbol článku je 461